The sims 2

21. října 2006 v 16:02
Je skvělá hra která se chytla nejen v Americe ale i po celém světě. Miliony domáctností si vychvalují senzační grafiku svých simíků.

SIMÍCI A JEJICH ŽIVOT:
Na výběr jsou tři sousedství:Krasohlídkov,Podivín a Veronov. Zvolíte si sousedství a v něm pak vytvoříte novou rodinu. Na výběr máte ze spousty kompletů,sukní,kalhot,triček,svetrů, mikin a mnoho dalšího. Krásné společenské roby najdete také. Můžete si vytvořit i roztomilé batole,které vypadá tak moc roztomile že si vytvoříte ještě další. A pak už zbývá jen odsouhlasit a vyplnit rodokmen a můžeme se nastěhovat. Zvolíte si parcelu nebo dům v našem případě zvolíme třeba dům. K domu vás odveze taxi. A začínáme vybavovat dům. Pokud máte málo peněz tak zmáčkněte:ctrl+shift+c a do okénka zadejte "motherlode" a přidá se vám 50 000 simoleonů. Nezapoměňte potvrdit entrem. Můžete vybýrat pak i dražší věci jako třeba skvělé televize,rádia a postele. Každý simík má svoje přání a touhu.
UNIVERZITA:
Je prvním balíčkem v dějinách the sims 2 a dobře se kupovala(stejně jako všechny další které vyjdou). Jedná se o vysokou školu. Studium se zaměření na simíku mladí dospělý ti zvniknou z teenagerů a přestěhují se na vysokou školu kde započnou své studium. Když vystudujete znamená to pro vás že máte víc prací než normální simík a můžete tak i mít jiné odměny v kariéře.
NIGHT LIFE:
Neboli noční život je dalším balíčkem ve kterém jde hlavně o skvělou čtvrť CENTRUM a taky že simíci mají auta!! Jinak nové objekty a také becní pozemky. Například můžete chodit do restaurací,hrát kuželky,nebo nakupovat nové hadříčky.
BUSINESS:
Nebo taky hurá do podnikání vašich simů. Cizých obchodů již bylo moc tak se vrhneme do obchodování po hlavě. K nejlepších vychytáckám patří roboti a to hlavně Servo robot který je skoro stejný jako simík ale ne vzhledově. Hlavu má jako kameru s okem a zbytek jako robot.
Budete získávat odznaky např.:květiny,výrobu robotů,výrobu hraček atd. Také můžete podnikat doma. Nebo vést skvělý noční klub. záleží zrovna na vaší chuti.
PETS:
Nový balíček se zvířátky,můžete si vybrat:pes,kočka,křeček,papoušek,rybičky. Psa můžete učit poveli a grafika je hrozně krásná u zvířátek. Psi také můžou mít práci.

DODATKOVÉ BALÍČKY:

VÁNOČNÍ:
Co mám asi vysvětlovat? Jedná se o vánoce. Simíci si nad krb zavěsí vánoční punčucho připravý ozdobený dům skvělými dekoracemi se santou a sněhuláky. Rozsvítí svícen a upečou cukroví. Připravý silvestrovský mejdan a zažijí skvělou zábavu. Přijde santa který je tak hodný že pokud mu necháte nějaké ukroví dá vám dárek pokud mít ale žádné nebude bude jenom uhlí! Vánoce v The sims 2 jsou docela dobré.

FAMILY FUN:
Rodiná zábava všech simíků do jednoho do nejmenšího. Nové objekty a oblečení nové funkce pro děti. V tomto balíčku de spíše o děti. Takže pokud máte raději dospělé tak si kupte Glamour life.

GLAMOUR LIFE:
Luxusní život,ležáro na krásné posteli s krásnými nočními stoky a skvělými společenskými oděvy. Začněte pořádnou párty s mnohými lidmi které tak moc milujete. Skavá oslava musí mít nejen to správné VÁMI uvařené jídlo(tedy vylužte-čínské jídlo,sendviče,pizzu nebo sušenky a jim podobné.) vhodná je třeba kýta nebo salát.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama