Nicole Scherzinger

21. ledna 2007 v 15:21
Datum narození: 4.10.1974
Místo narození: Honolulu, Havajské ostrovy, USA
Znamení: Váhy
Nicolina velká Hawaiská rodina měla svůj vlastní pořad, kde byla její matka hlavní tanečnicí. Odstěhovali se do Louisville když jí bylo 6. "Bylo to pro mě těžké, nevypadala jsem jako ostatní děti, byla jsem ošklivé kačátko".

Ale Nicole vždy věděla, že právě ona se má stát zpěvačkou. Navštěvovala během střední a vysoké školy uměleckou školu. Její první profesionální vystoupení bylo v divadle herců Louisville. Ve státní univerzitě v Daytonu se specializovala na divadlo a tanec, hrála hlavní roli v každém hudebním představení. Tři roky později zkusila i místní modeling. V té době, rocková skupina Days Of The New hledala zpěvačku.

Nicole nahrála se skupinou několik písniček a pak se vrátila ke škole. Ale producent Scott její písničky slyšel a zavolal jí, později s ním vydala druhé album. Když se jí zeptal jestli by neopustila školu a šla s nimi na jejich vlastní koncert, odpověď byla "ano".Nicméně po koncertě se vrátila domů k práci, začala psát vlastní hudbu. Připojila se ke konkursu Popstars a pak vznikla dívčí skupina Eden's Crush, která vyplývala z Popstars.
Přesto říká: "Bylo těžké být spolu, když jsme to ani nechtěli".Teď když už bylo po všem, skupina se rozpadla, bydlí v L.A. Vrátila se k solové dráze. Také vysadila úřadující role, v Chasing Papi jako slečna Rico, v My Wife and Kids jako modelka. O The Pussycat Dolls se dozvěděla díky své spolubydlící. Zpívala před manažerem a stala z ní vedoucí zpěvačka skupiny. Nicole je jedinou členkou, která píše písně pro skupinu. Ve skupině The Pussycat Dolls vystupuje jako Nicole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nikolka nikolka | E-mail | 27. prosince 2009 v 22:34 | Reagovat

to je kravina ja sem byla na jejim koncerte jsem jeji fanynka anicole je narozena 29.6. a je rak si klidne over na strankach bg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama