Únor 2007

Milan Baroš

21. února 2007 v 16:53

MILAN BAROŠ

Životopis: Jako první ze silné generace ostravských mladíků zamířil do ciziny. Když se v létě 2001 upsal Liverpoolu, zřejmě snil o jiném údělu, než osm měsíců leštit sedadla na tribunách a hrát za rezervní tým. Nevzdal se však a dnes patří mezi největší hvězdy českého fotbalu, je oporou reprezentace a idolem mnoha kluků, kteří právě zkoušejí štěstí v mládežnických týmech.

Milan Baroš se narodil 28. října 1981 ve Viganticích, "zázračné" valašské vesnici, odkud pocházejí také ligový útočník Radim Kučera a reprezentační obránce René Bolf. Jelikož v tamním fotbalovém klubu nebyla "přípravka", nastupoval už od pěti let za žáky. Na trávník ho přivedl táta, který hrával fotbal závodně na regionální úrovni. Po pěti letech projevil o Milana zájem Rožnov pod Radhoštěm, v roce 1993 poprvé oblékl dres Baníku Ostrava.
Dnes je Baroš považován za jednoho ze čtyř vyrovnaných útočníků, jimiž Liverpool disponuje. Za svůj osobní cíl v této sezóně si stanovil deset branek, potají sní o patnácti. Neotřesitelnou se stala jeho pozice v reprezentaci, kde vytvořil s Janem Kollerem základní útočnou formaci pro každý významnější zápas. Nyní přestupil z Liverpoolu do Aston Villy.

Richie Stringini

21. února 2007 v 16:51

Richie Stringini


NĚCO O NĚM:Zpívá ve skupině US 5(Nás 5) ještě s dalšími kluky. Tato skupina má dobrý písničky a líbí se mi všichni členové,ale Richie je nejhezčí a nejsladší. momentálně se zdá,že s kapelou zkoncuje protože jeho rodiče ho drží doma kvůli tomu že trochu zdivočel a jeho dávné prohlášení že bude mít Sex až po svatbě nedávno porušil. Jenže umíte si US 5 bez richiho představit?Přeejmenují se sdan na US 4 nebo přijmou jiného člena?

Ian Somerhalder

21. února 2007 v 16:44

booneIan Somerhalder


Tohoto krásného pohledného herce jste mohli vidět v seriálu Ztraceni(Lost),který běží na nově a nebo na Axn. V seriálu hrál nevlastního bratra jeho nevlastní sestru Shannon.


CO DĚLAL V LETADLE?

Měl přivést svoji nevlastní sestru zpět do USA.

On i Maggie Grace(alias Shannon) v tomto seriálu zahynuli.

NĚCO O NĚM:
Datum a místo narození:
8.12.1978, Covington, Louisiana, USABiografie:

Syn masérky a stavaře byl od svého narození vychováván (8. prosince 1978) v malém městečku Covington v Louisianě. Jízdu na koni a rybaření už v desíti letech vyměnil za modelingová pola, pěkného klučinu si totiž vyhlídli pánové v prestižních agenturách Guess a Versace. Na střední sice praktikoval závodně některé sporty, nabídky od společností jako Calvin Klein, Dolce & Cabanna či Gucci ale byly silnější, a tak Ian procestoval ještě před svými osmnáctými narozeninami půlku světa. Teprve poté zakotvil na vysoké škole, kde si zkusil herectví. Až náhodný objev v tuctovém komparzu ho katapultoval do filmových rolí. Objevil se v několika seriálech a filmech, "Lost" ("Ztraceni") je pro něj zatím největší příležitostí a zážitkem. Už jen proto, že se při natáčení dal dohromady s Maggie "Shannon" Grace.